Blog

17 sytuacji, kiedy należy zrobić Audyt SEO

W czasach Cesarstwa Rzymskiego audytem nazywano porównanie zgodności treści jednego dokumentu z treścią drugiego poprzez ich głośne odczytanie. Miało to zapobiegać błędom powodującym straty majątkowe. Dzisiaj audytem nazywamy bezstronną i kompleksową kontrolę organizacji, przedsiębiorstwa, projektu, czy produktu. Chociaż zmieniły się przedmioty audytów, to cel pozostał niemal niezmieniony. Głównym powodem do przeprowadzenia audytu, jest możliwość wykrycia błędów, które mogłyby później przynieść straty.

Czytaj więcej ➝

Page experience, czyli aktualizacja algorytmu Google w 2021 roku

O tym, że Google lubi strony przyjazne użytkownikom, nie trzeba nikomu mówić ani przypominać. To oczywiste. Google lubi to, co lubią jego użytkownicy. Dlatego kwestie związane z przejrzystym i łatwym w obsłudze UI oraz dopasowanym intuicyjnym UX są stawiane na piedestał już od co najmniej kilku większych aktualizacji. Gdy dołączymy do tego aspekty technicznej optymalizacji każdej strony internetowej, otrzymamy stronę, z której korzystanie sprawia użytkownikom przyjemność. Google o tym wie i wykorzystuje te informacje w procesie oceny strony oraz ustalania jej pozycji w wynikach.

Czytaj więcej ➝

...a może po prostu,
porozmawiajmy!

Jeśli chcesz porozmawiać o pozycjonowaniu Twojej strony, reklamach Google Ads dla Twojej firmy lub po prostu zgubił Ci się telefon i nie wiesz gdzie leży. Zostaw numer, oddzwonię za chwilę.

Jestem aministratorem Twojego numeru telefonu i użyję go do jednorazowego oddzwonienia do Ciebie. Później wpiszę go do umowy albo zapomnę na wieki :-)

×